Your browser version is outdated. We recommend that you update your browser to the latest version.

Gen Tarihi

    GEN Ltd. Şti. 1998 yılında, sanayi tesislerinin inşası aşamasındaki kurum ve kuruluşlara projelendirme ve  mühendislik  alanında hizmetlerin sağlanması amacıyla kuruldu.  Kurulduğu günden bu yana göstermiş olduğu istikrarlı gelişimi ile tamamladığı yüzlerce proje ile sektöründe aranılan bir iş ortağı oldu. Bugün mühendislik ve müşavirlik konusunda alanının aranılan bir iş ortağı olarak bizden istenilen hizmetlerin hatasız, hızlı ve zamanında verilmesi amacına uygun olarak gereksinim duyulan altyapımızla yazılım ve donanım alanında ileri teknolojiyi kullanan, çağdaş işyeri şartlarını sağlayan bir iş ortağıyız.

Genel Müdürün Mesaji

    Ülkemizin en rekabetçi ve zorlu sektörlerinden olan inşaat taahhüt sektörüne katıldığımız 1998 yılından bu yana, almış olduğumuz iyi eğitime, sektörün önde gelen firmalarıyla çalışırken edindiğimiz tecrübeye, heyecanımızı ve iş sevgimizi ekleyerek, kısa sürede pek çok iş tamamladık. Yaptığımız işlerde “Kalite, Hız, Ekonomi” dengesini gözeterek, müşteri memnuniyeti odaklı çalışmamızın sonuçlarını alıyor ve doğru yolda olduğumuzu görüyoruz.

Hızlı karar alabilme ve uygulamaya geçme yeteneğimizle,  takım  ruhunu  ve  işimizi  sahiplenmeyi geliştirerek, ulusal ve uluslararası pazarda en güncel ve en doğru uygulamaları gerçekleştiren Türk şirketleri arasında yer almak için emek, zaman ve kaynak harcamaya devam edeceğiz. Bu inançla, halkımıza, iş ortaklarımıza ve tüm personelimize teşekkürlerimi sunuyorum.